Par uzņēmumu

LATSTAB ir mūsdienīgs, dinamisks Latvijas uzņēmums, kura galvenais darbības virziens ir plaša spektra tērauda izstrādājumu ražošana dažādām ar civilinženieriju saistītām sfērām:

– Ielu un ceļu izbūve
– Celtniecība
– Dzelzceļš
– Atjaunojamā enerģija
– Telekomunikācijas

Uzņēmumā mēs strādājam, lai radītu produkciju ar pievienoto vērtību, kura būtu kvalitatīva, droša un tiktu ražota saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) normām un standartiem. Tādēļ ražošanas daļā strādā tikai sertificēti metinātāji, un visas tehniskās prasības tērauda konstrukciju izpildei tiek veiktas saskaņā ar EN 1090 prasībām.

 
Sākotnēji uzņēmums tika dibināts kā apgaismes stabu un mastu ražotājs. Pašreiz esam vienīgais sertificētais konisko apgaismes stabu un mastu ražotājs Latvijā, mūsu produkcija tiek ražota saskaņā ar Eiropas standartu EN 40, un apgaismo daudzus svarīgus objektus gan ES, gan Neatkarīgo Valstu Savienības (NVS) teritorijās. Tāpat piedāvājam mūsu sadarbības partneriem arī dažādus tērauda pamatu stiprināšanas risinājumus nesošām konstrukcijām augstāk minētājās darbības sfērās.

Viens no LATSTAB darbības virzieniem ir atjaunojamā vēja enerģija, mūsu ražotnē tiek ražoti arī vējaģenerātoru balsti un speciāli meteoroloģiskie masti, kas paredzēti vēja mērījumu veikšanai. Esam arī ‘’Eiropas Vēja Enerģijas Asociācijas’’(EWEA) dalībnieks, un aktīvi apmeklējam un piedalāmies organizācijas rīkotajās izstādēs un konferencēs.

LATSTAB ir arī LIAA “Eksporta un inovācijas balva 2014″ laureāts – „Eksportspējīgākais komersants” – mazo komercsabiedrību grupā. Mūsu galvenie eksporta tirgi – Lielbritānija, Zviedrija, Vācija, Beļģija, Īrija, Lietuva, Krievija, Ukraina, Baltkrievija.

Sīkāku informāciju par produkcijas klāstu Jūs atradīsiet citās mūsu mājas lapas sadaļās un mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem.

SIA “LATSTAB” prioritātes ir

– klientu un sadarbības partneru vēlmēm, kā arī likumdošanā reglamentētajām prasībām atbilstošu, drošu, nemainīgas kvalitātes, konkurētspējīgu produktu ražošana;
– klientu un sadarbības partneru uzticības iegūšana un saglabāšana nepārtraukti pilnveidojot uzņēmuma darbību;
– produkcijas sortimenta paplašināšana ar jaunu produktu ieviešanu ražošanā;
– mūsu darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana, kompetence un uzticamība veicot ikdienas darba pienākumus.

 
SIA “LATSTAB” misija ir ražot drošu, kvalitatīvu produkciju, būt lietderīgam un mūsdienīgam uzņēmumam, kas uzklausa klientu vēlmes un īsteno tās. Pilnveidot savu darbību, lai tā atbilstu pašreizējām un nākotnes vajadzībām.

Galerija